Strona główna Mapa serwisu Kontakt
Bezpłatne badania mammograficzne                        W związku z nawałnicą, która miała miejsce 11 sierpnia b.r. istnieje możliwość uzyskania zasiłku celowego dla osób lub rodzin najbardziej poszkodowanych. Wszelkich informacji udzielają Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie i urzędy gmin w zależności od miejsca zamieszkania osoby poszkodowanej. Informacji udziela także Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w godz. 7.30-15.30 TEL 61 424 66 22, po godzinach pracy 508049106         Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa                        Informacja - wykaz nieruchomości Powiatu do oddania w najem               Program Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej - zapraszamy na bezpłatne badania                   Informacja KRUS - bezpieczeństwo pracy z nawozami i środkami ochrony roślin       Oferta Liceów Ogólnokształcących               Informacja PUP w Gnieźnie - WRPO III        Informacja PUP w Gnieźnie - POWER III        Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gnieźnie        Odra - informacja             Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego w roku 2017       Programy profilaktyczne realizowane w ramach NFZ           

Rekrutacja do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej zakończona

W roku akademickim 2004/2005 rozpoczyna swoją działalność Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie. Informujemy, że zakończyła się rekrutacja w tej nowej Gnieźnieńskiej uczelni. W rozwinięciu podajemy listę przyjętych.





SYSTEMY INFORMATYCZNE

  1. Adamczak Monika
  2. Bagrowska Izabela
  3. Białecki Szymon
  4. Błaszczyk Grzegorz
  5. Bobrycki Mariusz
  6. Bogaczyk Dariusz Łukasz
  7. Bogatko Jakub
  8. Burzyński Krzysztof Marek
  9. Cieślewicz Szymon
  10. Ciężak Bartosz Łukasz
  11. Ciurlik Maciej
  12. Czechowicz Daniel
  13. Dolecka Agnieszka
  14. Draheim Bartosz Jakub
  15. Dzieran Monika
  16. Eggebrecht Dariusz
  17. Ganczarek Adam
  18. Groblewski Bogusław
  19. Janc Piotr
  20. Janiszewska Weronika
  21. Janiszewski Tomasz Adam
  22. Kamiński Dawid
  23. Karasiewicz Szymon
  24. Kaszak Łukasz
  25. Kostecki Adam Michał
  26. Kruszka Renata
  27. Lągowski Tomasz
  28. Lulkiewicz Justyna
  29. Mańko Łukasz
  30. Modrzejewski Jarosław Grzegorz
  31. Mrożek Artur
  32. Myszkowski Michał
  33. Najda Radosław
  34. Napieralski Zbigniew Jacek
  35. Nowak Anna
  36. Nowakowski Paweł
  37. Orchowski Rafał
  38. Orlikowski Krzysztof
  39. Pawlak Agata
  40. Perek Bartosz
  41. Pękała Bartosz
  42. Pieróg Bartłomiej
  43. Pietraszewski Bartłomiej
  44. Piotrowski Adrian Paweł
  45. Płoska Marcin
  46. Pokorski Sebastian
  47. Prell Pawł Patryk
  48. Proszkiewicz Krzysztof Marek
  49. Przybysławski Bogusz
  50. Pszczoła Łukasz Marcin
  51. Raszewski Michał
  52. Rochumski Tomasz
  53. Romaszkiewicz Marcin
  54. Rybicki Andrzej
  55. Sękowski Mateusz
  56. Sierzchuła Radosław
  57. Sobczak Jakub Krzysztof
  58. Sobkowiak Andrzej
  59. Stajkowski Grzegorz
  60. Stanisławski Damian
  61. Staszewski Adam
  62. Stołowska Izabela
  63. Szczepaniak Natalia Maria
  64. Szulc Łukasz
  65. Trudzińska Magdalena
  66. Tylczyński Waldemar
  67. Warkoczewski Tomasz
  68. Wełniak Jakub Krzysztof
  69. Wiśniewski Bartosz Jan
  70. Witkowski Albert Marek
  71. Woźniczak Daniel

Przewodniczący Komisji
Rekrutacyjnej:
dr hab.Bronisław Susła

Sekretarz
dr inż.Wacław Kawczyński



EKOTECHNOLOGIA

  1. Bąkowska Małgorzata
  2. Borowski Damian
  3. Brożek Elżbieta
  4. Budzyńska Elżbieta
  5. Centka Katarzyna
  6. Chudziński Bartosz
  7. Ciesielska Paulina
  8. Cyprych Anna
  9. Drass Monika
  10. Drożdżyńska Magdalena
  11. Dudek Aneta
  12. Fiedorowicz Jolanta
  13. Frankowska Bogumiła
  14. Frątczak Anna
  15. Gąsiorek Justyna Katarzyna
  16. Gierczyńska Monika
  17. Jagodziński Marcin
  18. Jarzyńska Sylwia Anna
  19. Josiak Monika
  20. Kaczmarek Anna
  21. Karasiewicz Justyna
  22. Karpowicz Justyna Maria
  23. Kotońska Magdalena
  24. Kozłowska Hanna
  25. Kozłowska Olga
  26. Koźma Sylwia
  27. Kruszlewski Marcin
  28. Kujawska Natalia
  29. Kuśnierkiewicz Anna Barbara
  30. Kuźlak Marcin
  31. Lewicka Ewa Mirosława
  32. Łuczka Kinga
  33. Małolepsza Beata Teresa
  34. Marchwicka Emilia
  35. Mielczarek Katarzyna Dorota
  36. Milke Elżbieta Kinga
  37. Mrówczyński Adrian
  38. Mróz Donata
  39. Naparta Monika
  40. Napierała Anna
  41. Nowaczyk Justyna
  42. Nowicka Patrycja
  43. Owczarzak Wojciech
  44. Piasecka Ewa
  45. Plewińska Anna
  46. Plucner Weronika
  47. Powierza Monika
  48. Radecki Bartosz
  49. Redmann Ewelina Anna
  50. Redzik Monika
  51. Rutkowska Karolina
  52. Rzanna Ewelina
  53. Serowa Joanna
  54. Skrzyńska Kamilla
  55. Sporny Krzysztof
  56. Stober Iwona
  57. Strzykała Magdalena
  58. Szablak Justyna
  59. Szczeblewski Sławomir Łukasz
  60. Szuster Tomasz
  61. Świtalska Kinga
  62. Trudzińska Magdalena
  63. Trzcińska Dominika Maria
  64. Waberski Arkadiusz Mariusz
  65. Walczak Grzegorz
  66. Witkowska Anna Maria
  67. Włodarczyk Joanna Elżbieta
  68. Włodarczyk Katarzyna Maria
  69. Wychorski Damian
  70. Wysocka Justyna
  71. Zamiara Kinga
  72. Zdrojewska Joanna
  73. Zielińska Monika
  74. Zimnik Tomasz
  75. Żurawska Anna

Przewodniczący Komisji
Rekrutacyjnej:
dr hab.Bronisław Susła

Sekretarz
dr inż.Wacław Kawczyński



SYSTEMY ZARZĄDZANIA I MARKETINGU

  1. Antczak Patrycja Łucja
  2. Antkowiak Beata
  3. Bąkowska Agnieszka
  4. Błaszak Dorota
  5. Bochenek Joanna
  6. Borońska Anna Maria
  7. Buczkowska Anna
  8. Budzyńska Elżbieta
  9. Ciesielska Katarzyna
  10. Cieślewicz Dorota
  11. Czenszak Robert Wojciech
  12. Czernek Jolanta
  13. Depa Arkadiusz
  14. Drabek Sylwia
  15. Dunajski Roman
  16. Dziel Monika
  17. Fajkowska Katarzyna
  18. Frankowska Magdalena
  19. Frątczak Anna
  20. Fuszpaniak Karolina
  21. Gralak Aleksandra
  22. Grzeszczyk Ilona
  23. Jabłońska Magdalena
  24. Janik Żaneta
  25. Janiszewski Tomasz Adam
  26. Kałek Maria
  27. Karasiewicz Anna
  28. Karasiewicz Justyna
  29. Kłębowska Lucyna
  30. Kociołek Tomasz
  31. Kordek Łukasz
  32. Koronka Wioletta
  33. Kryślak Izabela
  34. Kurkowska Małgorzata
  35. Lewandowska Agnieszka
  36. Lutomski Filip Zbigniew
  37. Łyskawa Patrycja
  38. Maciejewski Leszek
  39. Maćkowiak Anna
  40. Makowska Emilia
  41. Małolepsza Beata
  42. Nowaczyk Przemysław Paweł
  43. Okulus Michał
  44. Olszewski Radosław
  45. Olszewski Rafał
  46. Orzoł Paulina
  47. Podstawski Maciej
  48. Przepiórka Anna
  49. Redmann Ewelina Anna
  50. Rogowa Katarzyna
  51. Romańska Anna
  52. Rutkowska Karolina
  53. Rzanna Ewelina
  54. Sądej Barbara
  55. Skubiszyńska Joanna
  56. Słowik Iwona
  57. Słupska Agnieszka
  58. Sobecka Monika Anna
  59. Stawska Monika
  60. Śmiglewska Wioletta
  61. Tomczyk Ewa
  62. Trzcińska Anna
  63. Turkot Magdalena
  64. Wardęcka Angelika
  65. Wiśniewska Danuta
  66. Wolska Anna
  67. Woźniak Marlena
  68. Zacharko Jagoda Natalia
  69. Zawiślak Agnieszka Izabella
  70. Zazula Karol
  71. Zdziennicki Łukasz
  72. Zimna Agnieszka

Przewodniczący Komisji
Rekrutacyjnej:
dr hab.Bronisław Susła

Sekretarz
dr inż.Wacław Kawczyński



2004-09-24
  Drukuj
  Polecamy
  Rezerwacja
Wydział Komunikacji
i Transportu
Rezerwacja rejestracji pojazdów
    UNIA EUROPEJSKA
więcej...
    Patronat i Logo
Logo Powiatu Gnieźnieńskiego jest narzędziem promocyjnym i marketingowym wykorzystywanym do...
więcej...
    Punkt Wspierania Biznesu
Punkt wspierania biznesu działa w strukturach Gnieźnieńskiego Starostwa Powiatowego...
więcej...
    Informator medyczny i wykaz aptek
Informator medyczny to zbiór przydatnych dla pacjenta informacji dotyczących m.in. praw pacjenta...
więcej...
    Rzecznik Praw Pacjenta przypomina
Kampania społeczna pn. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina” pomoże w pełni korzystać z przysługujących pacjentowi praw
więcej...
    Nagrody i wyróżnienia Starosty Gnieźnieńskiego
Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego, Paszport Obywatela Civitas Schinesghe...
więcej...
    Nieodpłatna Pomoc Prawna
Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 o nieodpłatnej pomocy prawnej...
więcej...
    Sportowy Powiat
Wydarzenia sportowe na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.
więcej...
    Rozwój lokalny
Myślenie strategiczne wyznacza podstawowe kierunki rozwoju samorządu powiatowego już od 2000 roku...
więcej...
    Partnerzy zagraniczni
Niemcy, Włochy i Ukraina - to państwa, z którymi współpracuje Powiat Gnieźnieński. Realizowane są...
więcej...
    Organizacje pozarządowe
Na terenie powiatu funkcjonuje kilkadziesiąd organizacji pozazrządowych, część z nich posiada status organizacji...
więcej...
    Biuro Rzeczy Znalezionych
Biuro Rzeczy Znalezionych miesci się w budynku Starostwa przy ul. Jana Pawła II 9/10...
więcej...
    Punkt paszportowy
W Gnieźnie działa terenowy punkt paszportowy, będący jednym z 9 punktów w Wielkopolsce, do którego...
więcej...
Multimedia
 
   Członkostwo powiatu
Linki Sobota 21-10-2017 r.    Licznik Odwiedzin20724032

www.powiat-gniezno.pl © Copyright Starostwo Powiatowe w Gnieźnie - ul. Jana Pawł‚a II 9/10, 62-200 Gniezno