I Powiatowe Targi Przedsiębiorczości - zakończone.

W dniu 11 września 2004 r. na Placu św. Wojciecha przy Katedrze Gnieźnieńskiej odbyły się I Powiatowe Targi Przedsiębiorczości organizowane w ramach akcji "Teraz Gniezno". Patronat nad imprezą objął Starosta Gnieźnieński- Jacek Kowalski oraz Prezydent Miasta Gniezna- Jaromir Dziel.Na targach pojawiły się rozmaite firmy prezentujące bogatą i różnorodną ofertę swoich usług i produktów. Łącznie było około 60 wystawców. Cała impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony nie tylko handlowców ale i konsumentów, którzy licznie przybyli na targi oraz towarzyszący mu Piknik "Pożegnanie Lata". Podczas imprezy wystąpiły lokalne grupy muzyczne i taneczne działające w Miejskim Ośrodku Kultury oraz Młodzieżowym Domu Kultury, można było również obejrzeć pokazy walk rycerzy z zespołu "Comes". Gwiazdą wieczoru była Małgorzata Ostrowska wraz z zespołem.

Celem kampanii, obok promocji przedsiębiorczości Powiatu Gnieźnieńskiego jest uświadamianie konsumentom, iż decydując się na zakup produktu/usług lokalnych firm angażują się w tworzenie miejsc pracy w naszym powiecie.

Na wsparcie promocji został wydany specjalny znak towarowy "Teraz Gniezno", którym docelowo oznakowywane będą lokalne produkty/usługi.
Wydział Promocji i Rozwoju
Katarzyna Jędrzejczak