Strona główna Mapa serwisu Kontakt
Bezpłatne badania mammograficzne                        W związku z nawałnicą, która miała miejsce 11 sierpnia b.r. istnieje możliwość uzyskania zasiłku celowego dla osób lub rodzin najbardziej poszkodowanych. Wszelkich informacji udzielają Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie i urzędy gmin w zależności od miejsca zamieszkania osoby poszkodowanej. Informacji udziela także Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w godz. 7.30-15.30 TEL 61 424 66 22, po godzinach pracy 508049106         Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa                        Informacja - wykaz nieruchomości Powiatu do oddania w najem               Program Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej - zapraszamy na bezpłatne badania                   Informacja KRUS - bezpieczeństwo pracy z nawozami i środkami ochrony roślin       Oferta Liceów Ogólnokształcących               Informacja PUP w Gnieźnie - WRPO III        Informacja PUP w Gnieźnie - POWER III        Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gnieźnie        Odra - informacja             Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego w roku 2017       Programy profilaktyczne realizowane w ramach NFZ           

Lubelskie Pasje, czyli Targi Turystyczne w Lublinie

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie wraz z Urzędem Miejskim w Gnieźnie i Organizacją Turystyczną Szlak Piastowski w dniach od 5 czerwca – do 7 czerwca uczestniczyło w Targach Turystyki, Sportu i Rekreacji „Moje Pasje 2009” w Lublinie.

Czerwcowy weekend w Lublinie to pasmo niekończących się niespodzianek dla odwiedzających Targi Turystyki, Sportu i Rekreacji, ale wydarzeniem, które bez wątpienia miało wyjątkowy charakter, była Noc Kultury. Pozwoliła ona zarówno przyjezdnym, jak i mieszkańcom rozsmakować się w wielokulturowości tego niezwykłego miasta. Spektakle, wystawy, koncerty muzyczne wypełniły wszystkie ulice, zaułki i skwerki tego największego w Polsce południowo-wschodniej miasta. Niewątpliwie to właśnie atmosfera Nocy Kultury i niepowtarzalny klimat samego miasta spowodowały, że wydarzenie towarzyszące, a takim były targi turystyczne, także spotkało się z życzliwym zainteresowaniem osób uczestniczących w tej nocy, której patronowały niemal wszystkie muzy.

Obok gnieźnieńskiego stoiska na targach można było spotkać wystawców z całej Lubelszczyzny. Dodatkowo swoją ofertę turystyczną prezentowało kilku wystawców spoza granic naszego kraju. Próbowali oni zachęcać do odwiedzin w krajach europejskich, ale również w tak odległych jak Indonezja czy Senegal. Wystawcom i zwiedzającym zaoferowano wiele możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu. Konferencje dotyczące nowych projektów turystycznych, występy muzyczne, a nawet prezentacje tak egzotycznych produktów jak kolekcje win łowieckich, to tylko ciekawsze przykłady szerokiej oferty organizatorów. Stoisko Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego odwiedzali głównie młodzi ludzie, wypytując o Szlak Piastowski. Wśród zainteresowanych naszym regionem znaleźli się również turyści z Ukrainy i Rosji.

Lubelskie targi to także ostatnia tego typu propozycja skierowana do potencjalnych turystów tuż przed rozpoczęciem sezonu, kolejne odbędą się w październiku. Przed nami czas sprawdzianu skuteczności działań promocyjnych.

2009-06-09

  Drukuj
  Polecamy
  Rezerwacja
Wydział Komunikacji
i Transportu
Rezerwacja rejestracji pojazdów
    UNIA EUROPEJSKA
więcej...
    Patronat i Logo
Logo Powiatu Gnieźnieńskiego jest narzędziem promocyjnym i marketingowym wykorzystywanym do...
więcej...
    Punkt Wspierania Biznesu
Punkt wspierania biznesu działa w strukturach Gnieźnieńskiego Starostwa Powiatowego...
więcej...
    Informator medyczny i wykaz aptek
Informator medyczny to zbiór przydatnych dla pacjenta informacji dotyczących m.in. praw pacjenta...
więcej...
    Rzecznik Praw Pacjenta przypomina
Kampania społeczna pn. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina” pomoże w pełni korzystać z przysługujących pacjentowi praw
więcej...
    Nagrody i wyróżnienia Starosty Gnieźnieńskiego
Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego, Paszport Obywatela Civitas Schinesghe...
więcej...
    Nieodpłatna Pomoc Prawna
Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 o nieodpłatnej pomocy prawnej...
więcej...
    Sportowy Powiat
Wydarzenia sportowe na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.
więcej...
    Rozwój lokalny
Myślenie strategiczne wyznacza podstawowe kierunki rozwoju samorządu powiatowego już od 2000 roku...
więcej...
    Partnerzy zagraniczni
Niemcy, Włochy i Ukraina - to państwa, z którymi współpracuje Powiat Gnieźnieński. Realizowane są...
więcej...
    Organizacje pozarządowe
Na terenie powiatu funkcjonuje kilkadziesiąd organizacji pozazrządowych, część z nich posiada status organizacji...
więcej...
    Biuro Rzeczy Znalezionych
Biuro Rzeczy Znalezionych miesci się w budynku Starostwa przy ul. Jana Pawła II 9/10...
więcej...
    Punkt paszportowy
W Gnieźnie działa terenowy punkt paszportowy, będący jednym z 9 punktów w Wielkopolsce, do którego...
więcej...
Multimedia
 
   Członkostwo powiatu
Linki Piątek 20-10-2017 r.    Licznik Odwiedzin20708811

www.powiat-gniezno.pl © Copyright Starostwo Powiatowe w Gnieźnie - ul. Jana Pawł‚a II 9/10, 62-200 Gniezno