Powrót

Firma Energo – Tech „Orłem Polskiego Budownictwa 2009”
„Polskie Orły Budownictwa” to konkurs organizowany od 2007 r., którego celem jest wyłonienie tych przedsiębiorstw budowlanych, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne, w pełni zaspakajających potrzeby konsumentów.

W tegorocznej, III edycji przedsięwzięcia odbywającego się pod honorowym patronatem Ministra Infrastruktury Pana Cezarego Grabarczyka, a organizowanego przez EUROPA 2000 Consulting sp. z o.o. i Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan przy współpracy z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych i Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości o tytuł „Orła Polskiego Budownictwa 2009” ubiegało się ponad 70 przedsiębiorstw. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło poinformować, że aż w dwóch kategoriach uhonorowano Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO – TECH z siedzibą w Niechanowie.

Firma, której właścicielem jest Pan Eugeniusz Pawlikowski zdobyła, decyzją kapituły konkursu, w dniu 14 listopada br. podczas wielkiej gali wyróżnienie w kategorii: Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Energetyczna i Kolejowa oraz zajęła I miejsce w kategorii: Instalatorstwo i Elektrotechnika. Wysoko oceniono dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa na przestrzeni ostatnich lat, bardzo wysoką jakość usług potwierdzoną certyfikatem ISO 9001:2000 oraz szeregiem nagród i rekomendacji . Doceniono również ciągłe podwyższanie jakości i efektywności działań zmierzających do spełnienia określonych wymagań klientów, poparte wieloletnim doświadczeniem, profesjonalizmem, zaangażowaniem i terminowością wykonywanych usług. Uzyskane nagrody to potwierdzenie, że Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO – TECH to firma godna polecenia.

Więcej informacji o konkursie jest dostępnych na stronie internetowej: www.orlybudownictwa.pl

Więcej informacji o laureacie konkursu: www.energo-tech.pl

Paulina Kowalska


04 Grudzień 2009
 Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki to najważniejsze cele konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"

więcej...
 Punkt wspierania biznesu

Punkt Wspierania Biznesu działa w strukturach gnieźnieńskiego starostwa powiatowego, w ramach Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji.

więcej...
 Jak założyć firmę?

Od 01 lipca 2011r., obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1, który zastąpił dotychczasowy formularz EDG-1.

więcej...
 Instytucje otoczenia biznesu

Instytucje otoczenia biznesu

więcej...
 Baza instytucji!

Wyszukaj instytucję na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

więcej...
Kalkulator walut
Przelicz:

na


Czas na świecie